Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROPOZICE

3. 2. 2012

FK KOHOUTI ROKYCANY

 
Vážení sportovní přátelé.
 
Dovolujeme si Vás pozvat na halové turnaje pro přípravky.
 
Turnaj pro ročníky 2005-2006 konaný dne 12.2.2012
 
Startovné na turnaj činí 1500,- Kč, kdy toto se bude hradit v den konání turnaje.
 
Fotbalový oddíl FK Kohouti Rokycany si Vás dovoluje pozvat na halové turnaje starších a mladších přípravek. Turnaje se budou konat v hala Gymnázia v Rokycanech ul. Dvořákova. Na uvedených turnajích se budeme snažit zajistit podmínky srovnatelné s úrovní vrcholových zahraničních turnajů, kdy v ceně startovného bude zahrnut oběd, a dvě svačiny pro hráče a trenéry, dále zajištěn pitný režim po celou dobu trvání turnaje. Pro první tři mužstva budou vždy medaile a poháry, pro ostatní mužstva budou zajištěny sladké odměny. Pro nejlepšího hráče, střelce a brankáře jsou připraveny individuální ceny.
 
Uvedené turnaje se budou konat vždy v hale nového gymnázia v Rokycanech, kdy prezentace jednotlivých týmů proběhne v 08.15 hod v den konání jednotlivých věkových kategorií. Zahajovací zápas začne vždy od 09.00 hod. Vyhlášení a ukončení proběhne v 16.00 hod. Rozpis zápasů obdrží jednotlivé týmy před jednotlivými turnaji na e-mail, který uvedou při přihlášení týmu.
 
Na turnaji se bude hrát systémem 4 + 1 ve všech věkových kategoriích, doba zápasu 13 minut. Na každý je stanoven maximální počet 10 týmů, kdy každé mužstvo může mít maximálně 10 hráčů a dva trenéry. ( tým může mít více hráčů, ale ceny a jídlo jsou počítáno na uvedený počet hráčů a trenérů ) . 
 
Pravidla: hraje se podle pravidel malé kopané, na místě bude vše před začátkem turnaje upřesněno trenérům.
 
Bodový systém: Pro podpoření útočné hry  jsem přistoupili k bodovému systému, kdy za zápas získá mužstvo vždy počet bodů kolik vstřelilo branek a vítězi se přičtou k tomuto 3 body, za remízu se k brankám obou týmů přičte jeden bod. ( příklad. Kohouti A – Kohouti B výsledek 6:4, tým Kohouti A získal 9 bodů - 3 body za vítězství a 6 bodů za vstřelené branky, tým Kohouti B získal 4 body za 4 vstřelené branky). Při rovnosti bodů bude rozhodovat počet vstřelených branek. Poté vzájemný zápas a následně rozdíl mezi vstřelenými a obdrženými brankami. Na turnaj je potřebné mít platné registrace. ( V případě dotazů a nesrovnalostí si pořadatel turnaje vyhrazuje právo na předložení registrace jednotlivých hráčů – v případě zjištění startu neoprávněného hráče pro danou kategorii – bude pořadatel nucen týmu kontumovat výsledky utkání ve kterých tento hráč nastoupil ). Dále je poskytnuta výjimka děvčatům, kdy tyto smí nastoupit o rok starší v dané věkové kategorii.