Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

.dsc02439.jpg

                                                                                                                                                                                  

                          

I N F O R M A C E
 
Přípravné utkání 2007 a ml. 
středa 15.8.2018 od 17h - hřiště Husinec 
Vimperk - Dynamo České Budějovice
nominace: Kouřim D., Kouřim Š., Tongel, Sedláček, Pasecký, Toman,
Pineau M., Hovorka, Matheisl, Kortus, Havlan, Košnař, Uhlík D.
odjezd v 16.15h ze hřiště
==========================================================
POZOR, tuto sobotu 18.8.2018 začíná KP žáků!!
================================================
Tréninky pro 2005-2007
pondělí 16.30h - 18.00h 
středa 16.30h - 18.00h
čtvrtek 16.30h - 18.00h 
====================================================
Do sezony 2018/2019 jsme přihlásili níže uvedené soutěže:
 
Krajský přebor starších a mladších žáků
starší žáci 2004 a ml. (budou ale hrát naše 05-06)
mladší žáci 2006 a ml. (budou ale hrát 07-08)
ZAČÍNÁ JIŽ víkendem 18. - 19.8.2018
sobota 18.8.2018 od 13h (SŽ) a od 14.45h (MŽ)
Čtyři Dvory ČB - Vimperk
odjezd autobusem v 11h, sraz v 10.45h
nominace: SŽ - Wolf, Schettini, Švarc, Juřík, Kliment, Uhlík,
Kecskés, Paletář, Benda, Ludačka, Sova, Chvosta, Hejtmánek, Sýs
- upřesní trenér M. Sedláček na soustředění v Lažišti
 
sobota 25.8.2018 od 10h Strakonice - Vimperk
neděle 2.9.2018 od 9h Blatná - Vimperk
sobota 8.9.2018 od 10h Loko ČB - Vimperk
neděle 16.9.2018 od 10h Kaplice - Vimperk
neděle 23.9.2018 od 10h Č. Krumlov - Vimperk
neděle 30.9.2018 od 10h Hradiště/Písek B - Vimperk
sobota 6.10.2018 od 10h Vimperk - Prachatice
neděle 14.10.2018 od 10h J. Hradec - Vimperk
sobota 20.10.2018 od 10h Vimperk - Milevsko
neděle 28.10.2018 od 9.30h Roudné - Vimperk
sobota 3.11.2018 od 10h Vimperk - Tábor
neděle 11.11.2018 od 10h Vimperk - Třeboň
První zápas vždy hrají SŽ a pak MŽ vždy 1h45min po SŽ
 
 
Okresní přebor žáci "B"
2004 a ml. (budou ale hrát 05-08)
začíná ve středu 29.8.2018
středa 29.8.2018 od 17h Čkyně - Vimperk B
středa 5.9.2018 od 17h Netolice B - Vimperk B
středa 12.9.2018 od 16.30h Volary - Vimperk B
středa 19.9.2018 od 16.30h Stachy/Zdíkov - Vimperk B
středa 26.9.2018 od 16.30h Lažiště/Husinec - Vimperk B
středa 3.10.2018 od 16h Vimperk B - Čkyně
středa 10.10.2018 od 16h Vimperk B - Netolice B
středa 17.10.2018 od 16h Vimperk B - Volary
středa 24.10.2018 od 15.30h Vimperk B - Stachy/Zdíkov
středa 31.10.2018 od 15.30h Vimperk B - Lažiště/Husinec
 
Krajský přebor st. a ml. přípravka (2008 a ml.)
začíná v neděli 2.9.2018
neděle 2.9.2018 - turnaj v ČB (Dynamo)
neděle 16.9.2018 - turnaj Strakonice
neděle 23.9.2018 - turnaj Veselí nad Lužnicí od 13.30h
neděle 30.9.2018 - turnaj Tábor
neděle 7.10.2018 - turnaj Vimperk od 14h
neděle 14.10.2018 - turnaj Tábor
neděle 21.10.2018 - turnaj Vimperk od 14h
 
Okresní přebor starší přípravka "B" (2008 a ml.)
 
 
 
 
 
 
PARTNER NAŠEHO ODDÍLU TJ Šumavan Vimperk z.s.
 
lion-sport---logo.jpg