Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

.dsc02439.jpg

                                                                                                                                                                                  

                          

I N F O R M A C E
 
Tradiční vánoční večírek pro rodiče či prarodiče
bude v pátek 14.12.2018 od 16h na Rafandě.
Každý ať přinese něco dobrého na zub jako vždy, děkuji.
===================================================
Trénink pro 07-08 v tělocvičně od čtvrtka 22.11.2018
14.30h - 16.00h
 
Trénink pro 05-06 v tělocvičně od čtvrtka 22.11.2018
18.00h - 19.30h
===============================================
Plán zimních turnajů, přípraváků apod. - 2018-2019
ročníky 05-08
(bude průběžně aktualizováno)
 
čtvrtek 27.12.2018 - hala Třeboň - ročníky 08 a ml.
(nutné sálovky)
systém 5+1, 1x17minut
odjezd v 11.15h ze hřiště - AUTA
13.18h Vimperk - Loko ČB
14.30h Vimperk - Třeboň
15.24h Vimperk - Strakonice
16.00h Vimperk - Křemže
17.12h Vimperk - Písek
17.40h vyhlášení výsledků
nominace:
 
pátek 28.12.2018 - hala Třeboň - ročníky 06 a ml.
(nutné sálovky)
systém 5+1, 1x12minut
odjezd v 11.45h ze hřiště - AUTA
13.39h Vimperk - Dobrá Voda u ČB
14.31h Vimperk - SKP ČB
15.10h Vimperk - Veselí nad Lužnicí
15.45h - 17.30h zápasy o umístění
17.40h vyhlášení výsledků
nominace:
 
sobota 29.12.2018 - hala Třeboň - ročníky 04 a ml.
(nutné sálovky) 
systém 4+1, 1x12minut
odjezd v 11.45h ze hřiště - AUTA
13.39h Vimperk - Třeboň
14.18h Vimperk - Lomnice nad Lužn.
15.23h Vimperk - Loko ČB
15.45h - 17.30h zápasy o umístění
17.40h vyhlášení výsledků
nominace:
 
sobota 5.1.2019 - Složiště ČB - ročníky 06 a ml.
neděle 6.1.2019 - Složiště ČB - ročníky 08 a ml.
čtvrtek 10.1.2019 - umělka Složiště ČB 10+1 - ročníky 05-06
sobota 12.1.2019 - Složiště ČB - ročníky 07 a ml.
neděle 13.1.2019 - Osek - 04 a ml.
sobota 26.1.2019 - Složiště ČB - ročníky 06 a ml.
neděle 27.1.2019 - Složiště ČB - ročníky 07 a ml.
neděle 27.1.2019 - umělka Písek 10+1 - ročníky 05-06
sobota 2.2.2019 - Složiště ČB - ročníky 08 a ml.
sobota 2.2.2019 - Waldkirchen - ročníky 06 a ml. - nutný cest.pas
neděle 3.2.2019 - Osek - ročníky 04 a ml.
sobota 9.2.2019 - přípravné utkání Písek - Vimperk umělka 05-07,08
sobota 9.2.2019 - PLES Šumavanu Vimperk
sobota 16.2.2019 - Složiště ČB - ročníky 07 a ml.
neděle 17.2.2019 - Složiště ČB - ročníky 06 a ml.
sobota 23.2.2019 - Složiště ČB - ročníky 08 a ml.
sobota 23.2.2019 - Osek - ročníky 04 a ml.
neděle 24.2.2019 od 12h - Sušice - ročníky 05,06,07,08 - přípravné utkání
sobota 2.3.2019 - Prachatice - ročníky 05,06,07,08 - přípravné utkání
sobota 9.3.2019 - Složiště ČB - ročníky 08 a ml.
neděle 10.3.2019 - Složiště ČB - ročníky 07 a ml.
pondělí 11.3.2019 od 17.30h - Sušice - ročníky 05 a ml. venku s Pískem 10+1
sobota 16.3.2019 - Složiště ČB - ročníky 06 a ml.
neděle 17.3.2019 - Blatná - ročníky 05,06,07,08 - přípravné utkání
sobota 23.3.2019 - první mistrák KP žáci
================================================
Tréninky pro 2005-2006
viz výše
====================================================
Do sezony 2018/2019 jsme přihlásili níže uvedené soutěže:
 
Krajský přebor starších a mladších žáků
neděle 11.11.2018 od 10.00h (SŽ) a od 11.45h (MŽ)
Vimperk - Třeboň
DOHRÁNO
nominace: SŽ -
 
 
 
První zápas vždy hrají SŽ a pak MŽ vždy 1h45min po SŽ
 
 
Okresní přebor žáci "B"
2004 a ml. (budou ale hrát 05-08)
středa 31.10.2018 od 15.30h Vimperk B - Lažiště/Husinec
DOHRÁNO
nominace:
 
 
Krajský přebor st. a ml. přípravka (2008 a ml.)
neděle 21.10.2018 - turnaj Vimperk od 14h
14.00h Vimperk - SKP ČB "B"
15.00h Meteor Tábor - Milevsko
16.00h Meteor Tábor - SKP ČB "B"
17.00h Vimperk - Milevsko
DOHRÁNO
nominace:
 
 
 
PARTNER NAŠEHO ODDÍLU TJ Šumavan Vimperk z.s.
 
lion-sport---logo.jpg